Türkçe

Differences between revisions 1 and 2
Revision 1 as of 2006-12-05 13:00:27
Size: 362
Editor: p5B0076AB
Comment:
Revision 2 as of 2006-12-05 13:12:08
Size: 591
Editor: p5B0076AB
Comment:
Deletions are marked like this. Additions are marked like this.
Line 1: Line 1:
["Ubuntu-ku"] Ubuntu'nun Kürtçe olarak yerelleştirilmiş sürümüdür. Ubuntu ile bütün biligsayar işlemlerini Kürtçe bir ortamda yapabilirsiniz. ["Ubuntu-ku"] Ubuntu'nun Kürtçe olarak yerelleştirilmiş sürümüdür. Ubuntu ile bütün biligsayar işlemlerini Kürtçe bir ortamda yapabilirsiniz. Ubuntu-ku KurdishTeam tarafından hazırlanmaktadir.
Line 3: Line 3:
Kürtçe Ubuntu'nun halka sunulduğu resepsiyondan sonra Diyarbakir Sur belediya başkanı Abdullah Demirbaş hakkında açilan sorusturma kınıyoruz. Ubuntu felsefesi gereği bütün dillere çeviri teşvik ediyor. Maalesef Kürtçe Ubuntu'nun halka sunulduğu resepsiyondan sonra Diyarbakir Sur belediya başkanı Abdullah Demirbaş hakkında bir soruşturma açildi. Sonucu henüz belirsiz olan bu soruşturma
Line 5: Line 5:
Ubuntu için geniş Türkçe yardım mevcutur. Hangi dilde olursa olsun, herkes Ubuntu kullanmaya davetlidir. Ubuntu için geniş Türkçe yardım da mevcutur.

["Ubuntu-ku"] Ubuntu'nun Kürtçe olarak yerelleştirilmiş sürümüdür. Ubuntu ile bütün biligsayar işlemlerini Kürtçe bir ortamda yapabilirsiniz. Ubuntu-ku KurdishTeam tarafından hazırlanmaktadir.

Ubuntu felsefesi gereği bütün dillere çeviri teşvik ediyor. Maalesef Kürtçe Ubuntu'nun halka sunulduğu resepsiyondan sonra Diyarbakir Sur belediya başkanı Abdullah Demirbaş hakkında bir soruşturma açildi. Sonucu henüz belirsiz olan bu soruşturma

Hangi dilde olursa olsun, herkes Ubuntu kullanmaya davetlidir. Ubuntu için geniş Türkçe yardım da mevcutur.

Ubuntu-ku/Türkçe (last edited 2008-08-06 16:40:50 by localhost)