Material

Tekstai

Visi tekstai patalpinti redagavimui ir komentavimui. Vėliau galutinį variantą talpinsime į pačią svetainę.

Web svetainės dizainas

Maketas

http://www.ubuntu.lt/files/hardyRPsite_new.jpg

Failai

Komentarai

 • Bendras vaizdas visai gražus, tik nelabai aišku, kodėl tame geltoname fone pavaizduotas svitčas, jau gal geriau būtų Ubuntu CD, išdėlioti vienas ant kito: (o)))

  Taip pat manau būtų visai gražu, jei viršuje arba šone būtų juosta su gražiais Ubuntu+Compiz screenshotais, kad patrauktų dėmesį, manau screeshotuose galėtu matytis besisukantis kubas, išmsimėtę langai po visą ekraną, na ir t.t. O šiaip visa kita mano manymu yra gražu. (MantasZimnickas)

 • Nereikia apkraut daugeliu elementų. Man asmeniškai labai tinka. Paprasta, informatyvu. (Mantas Smelevičius)
 • man tai juoda spalva kažkaip slegiančiai nuteikia -- pavasaris gi, ką čia laidoti? ;)
  o jei taip baltą foną ir juodas raides? ir jei reiks kitus atspalvius biški adaptuoti kontrastui
  kelis screenshot'us galima būtų, pvz apačioje, kad pagrindinės info neblaškytų.
  Dėl teksto: manau verta išskirti akcentus: kas skirta visai žaliems (nebandžiusiems), kas - jau bandžiusiems ubuntu ir gal kas profams. (Jurgis Pralgauskis)

  • kaip tai ką laidoti? nugi windows Smile :) Man tai cia juoda labai tinka, tik gal tas switchas nelabai... (Arūnas Liuiza aka IdeaG)

 • Man tai juoda spalva kaip tik atrodo „krūčiau“ Smile :) Kadangi bus orientuojamasi į paprastus namų naudotojus, iš kurių tikriausiai labiau domisi jaunesnio amžiaus žmonės 16-30 metų, tai manau tokia spalvinė tema pats tas, primeta kokį tai įdomų žaidimą.. Smile :) (MantasZimnickas).

 • Šiltesnis fonas gal ir smagiau atrodytų, bet puikiai tinka ir tamsus (a.k.a. juodas). Šiaip man viskas pritinka. (tmbs)
 • Pataisėm dizainą: sumažinta viršutinė dalis, pataisytas šešėlis po "Diegimo šventė", pakeistas paveikslėlis oran žiniame fone, pridėtas blokas "Remėjai", kad apačia nebūtų tuščia pridėtas našiojamo kompiuterio paveikslėlis. Paviešinu darbinius failus jei kam prireiktų ateičiai. Dizaineris Windows vartotojas tad turiu tik PSD failą. Būtų gerai jei galėtumėt patestuoti ant kitų naršyklių. Bandžiau (veikia gerai) šias: Linux FireFox 2, Linux FireFox 3, Linux Opera, Linux Epiphany, Windows Internet Explorer 5, Windows Internet Explorer 6 (TomasŽeimys)

LithuanianTeam/HardyReleaseParty/Material (last edited 2008-08-06 16:40:34 by localhost)